KONST / Litografier / Färglitografi 12224038
nr 1222 4038
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 86/180. Motivet: 31x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:16:42
9/12 23:05:24
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth